MŁODZIEŻOWY OBÓZ JĘZYKOWY W CHINACH

“Chinese Bridge – Middle School Summer Camp ” to nazwa projektu dla uczniów oraz słuchaczy Confucius Classroom, którzy współpracują centralą Instytutów Konfucjusza HANBAN. Jego celem jest promowanie wymiany wiedzy między studentami chińskimi i zagranicznymi, a także pogłębienie wiedzy na temat kultury Chin oraz nauka języka.

ZAJĘCIA

Podczas obozu każdy z uczestników weźmie udział w kursie językowym, warsztatach chińskiej kultury (wycinanki, kaligrafia, malowanie tuszem, sztuka parzenia herbaty, sztuki walki, itp.), doświadczeniach kulturowych, zabawach integracyjnych z chińskimi i zagranicznymi uczniami, i wiele więcej!

KOSZTY

Uczestnicy obozu pokrywają jedynie koszty biletów lotniczych, wizy, ubezpieczenia, opłaty administracyjnej oraz swojego kieszonkowego.

Rezerwacja oraz zakup biletów, załatwianie formalności w sprawie wizy odbywa się za pośrednictwem sekretariatu Instytutu Konfucjusza w Kolegium Jagiellońskim.

BEZPŁATNIE

Udział w kursie, zajęciach dodatkowych, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport na terenie Chin są BEZPŁATNE, w ramach stypendium Uniwersytetu Hubei w Wuhanie! W Chinach, uczestnicy obozu przystąpią bezpłatnie do egzaminu HSK1.

WYMAGANIA

Obóz jest dla osóbpowyżej 15 roku życia Uczestnictwo w minimum 40 godzinach kursu

* Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo wyjazdu na obóz mają uczniowie i absolwenci Liceum Jagiellońskiego, studenci Kolegium Jagiellońskiego, oraz słuchacze Cofucius Classroom.

Więcej informacji uzyskasz pod adresem: kontakt@instututkonfucjusza.edu.pl