NAUKA JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Jedwabny szlak to nie tylko piękna historia z przeszłości, to także przyszłość. Bądź o krok przed innymi, zaskocz sam siebie ucząc się języka chińskiego od native speakerek z Confucius Classroom, mającego siedzibę w budynku naszej szkoły.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA CHIŃSKIEGO?

• Nauka języków obcych to zawsze dobra inwestycja!
  • Znajomość chińskiego może bardzo przydać się w życiu i w pracy.
  • Obecnie językiem chińskim posługuje się największa liczba osób na świecie!
  • Chiny są częstym partnerem Polski w kontaktach biznesowych.
  • Nauka języka chińskiego wyzwala umiejętności logicznego myślenia oraz pobudza całe pokłady wyobraźni.

Nie mamy żadnych wątpliwości, że w najbliższym czasie język chiński stanie się na tyle popularny, aby powszechnie używać go na całym świecie. Obecnie Chiny stanowią potęgę wśród wielu kultur i z pewnością znajomość tego języka okaże się przydatną umiejętnością w przyszłości.

Z pomocą naszych lektorów chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, przez native speakerów- w języku angielskim i chińskim. Masz więc możliwość ćwiczyć dwa języki jednocześnie.

Uczniowie Liceum Jagiellońskiego korzystają z tej możliwości już od kilku lat – niektórzy kontynuują naukę nawet po ukończeniu szkoły.