20 kwietnia 2024 - zapisz tę datę w kalendarzu!

Liceum Jagiellońskie zaprasza na Dzień Otwarty! To świetna okazja, aby osobiście doświadczyć atmosfery naszej szkoły.

Co nas wyróżnia?

Liceum Jagiellońskie jest prywatną szkołą średnią w Toruniu, która oferuje bezpłatną edukację dla wszystkich uczniów.

• Szkoła opiera się na wartościach chrześcijańskich, kształtując w uczniach szacunek dla drugiego człowieka, tolerancję i życzliwość.
  • Szkoła mieści się w samym sercu Toruńskiej starówki, co zapewnia łatwy dostęp do bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej miasta.
  • Doświadczeni nauczyciele dbają o wysoki poziom nauczania i przygotowują uczniów do matury i dalszej edukacji na prestiżowych uczelniach.
  • Kształtujemy nie tylko umysł, ale i charakter. Dbamy o rozwój umiejętności społecznych, takich jak krytyczne myślenie, kreatywność, komunikacja i współpraca.
  • Stosujemy innowacyjne rozwiązania edukacyjne, które angażują uczniów i ułatwiają przyswajanie wiedzy.
  • Uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w ramach licznych kół zainteresowań, klubów sportowych i innych zajęć pozalekcyjnych.
  • W naszej szkole panuje atmosfera wzajemnego szacunku i życzliwości. Budujemy silne relacje między uczniami, nauczycielami i rodzicami.

Co Was czeka podczas Dnia Otwartego?

• Warsztaty i pokazy lekcji. Poczujecie na własnej skórze, jak wygląda nauka w Liceum Jagiellońskim i odkryjecie nasze innowacyjne metody nauczania.
  • Spotkania z nauczycielami i uczniami. Będziecie mieli okazję porozmawiać z osobami, które tworzą naszą społeczność i dowiedzieć się więcej o codzienności w szkole.
  • Zwiedzanie szkoły. Zapraszamy na spacer po naszym budynku i zapoznanie się z jego infrastrukturą.

Zapisz tę datę w kalendarzu!

📅 20 kwietnia, godz. 10:00, Liceum Jagiellońskie, ul. Prosta 4, Toruń