PIŁKA NOŻNA & FUTSAL

Jedyna tego typu klasa w regionie.
Doświadczeni trenerzy, profesjonalny sprzęt, zaawansowane techniki.

SZTAB TRENERSKI

Dariusz Durda

To postać doskonale znana w lokalnym futbolu. Wychowanek toruńskiego Pomorzanina, najlepsze futbolowe lata spędził grając w ekstraklasie gdzie zagrał 153 mecze. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął działalność szkoleniową. Posiada najwyższe możliwe uprawnienia UEFA A. Trener Dariusz Durda odpowiada bezpośrednio za rozwój zawodników piłki nożnej.

Łukasz Żebrowski

Trener polskiej drużyny narodowej w futsalu u-19 oraz toruńskiego FC Toruń z którym zdążył już sięgnąć po medale polskiej futsal ekstraklasy. W 2020 roku został wybrany trenerem roku w Toruniu. Trener Łukasz Żebrowski odpowiada za rozwój zawodników preferujących futsal.

INFRASTUKTURA SPORTOWA

1. Boiska pełnowymiarowe

Przez cały rok nasi uczniowie – piłkarze trenują na pełnowymiarowym boisku o sztucznej nawierzchni należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu przy ulicy Szosa Chełmińska 75 – Boisko Pomorzanin Toruń oraz przy Skarpie 2A. 

Treningi nastawione na technikę zawodników odbywają się na położonym bardzo blisko naszego Liceum Orliku znajdującym się przy placu Świętej Katarzyny.

2. Hala Sportowa

W miesiącach zimowych oraz całorocznie nasi piłkarze trenują w najnowszej hali w Toruniu – Arena Toruń. Co niesamowicie istotne, hala, oprócz atrybutów stricte sportowych, umożliwia zawodnikom także dostęp do metod regenaracyjnych – saun i basenów. 

3. Siłownia & SPA

Jednocześnie oprócz zajęć typowo piłkarskich dbamy również o zajęcia wykonywane na siłowni – zarówno treningi siłowe jak i kondycyjne czy wytrzymałościowe. Do dyspozycji mamy pełen kompleks Champion Gym&Fitness  najnowocześniejszego sprzętu do ćwiczeń jak i strefę regeneracji – 3 rodzaje saun.