„Grill u Andrzeja”
Cieszymy się, że jako społeczność Liceum Jagiellońskiego mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do organizacji „Grilla u Andrzeja vol. 2” w parafii św. Andrzeja Apostoła w Toruniu.
To była piękna inicjatywa pełna dobra, spotkań i wspólnego czasu dla całych rodzin.
Dziękujemy za możliwość współtworzenia tego wydarzenia i pomoc w budowaniu przestrzeni, która łączy ludzi.
Zobaczcie krótką rolkę z tego wyjątkowego dnia!