REKRUTACJA 2021 / 2022

Zapraszamy do Rekrutacji Online za pomocą poniższych formularzy.

Dodatkowo przypominamy, że rekrutacja do Liceum Jagiellońskiego trwa przez cały rok. Jesteśmy otwarci na przyjmowanie uczniów w ciągu roku szkolnego.

Dzięki indywidualizacji procesu edukacyjnego w Liceum Jagiellońskim, bez względu na to kiedy uczeń trafia do naszej szkoły, może dołączyć do odpowiedniej klasy, dostosowując się do aktualnego jej zaawansowania w realizacji programu nauczania.

Osoby zainteresowane podjęciem nauki w Liceum Jagiellońskim w trakcie trwającego roku  szkolnego proszone są o kontakt z sekretariatem szkoły (tel.: +48 691 015 510   mail: poczta@lj.edu.pl ). Po spotkaniu z dyrektorem szkoły i rozmowie z uczniem i jego rodzicami, podejmowana jest decyzja o  przyjęciu kandydata do szkoły.

Zapraszamy do skorzystania z tej szansy.

Za pomocą PODANIA O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY w wersji papierowej

Istnieje możliwość wypełnienia załączonego w pliku PODANIA O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY. Po wydrukowaniu i wypełnieniu podania prosimy o przesłanie pocztą, bądź dostarczenie osobiste do sekretariatu liceum wraz ze świadectwem z VIII klasy szkoły podstawowej.

Za pomocą REKRUTACJI ELEKTRONICZNEJ

Zainteresowane osoby dokonują rejestracji poprzez System rekrutacji elektronicznej Vulcan prowadzony w mieście Toruniu stosownie do zasad określonych w tym procesie.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta dla uczniów jest tak bogata i atrakcyjna, iż z pewnością przyciągnie liczne grono zainteresowanych.

Stąd warto zapewnić sobie miejsce w naszej wyjątkowej szkole jak najszybciej.