Zajęcia integracyjne dla uczniów Liceum Jagiellońskiego

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie

Informujemy, że w dniach 3-5 września 2019r. odbywać się będą zajęcia integracyjne dla uczniów Liceum Jagiellońskiego. Poniżej przedstawiamy plan zajęć na każdy dzień:

• 3.09.2019 r. Spotykamy się o godzinie 9:00 na Barbarce. Zbiórka na polanie przy scenie Osady LeśneProsimy aby zabrać ze sobą: strój sportowy (najlepiej przyjechać już przebranym), nakrycie głowy, napoje, koce na piknik oraz długopis. W planach są zajęcia integracyjne, rozgrywki sportowe, prezentacja Wojsk Obrony Terytorialnej, pokaz broni wojskowej, zajęcia z topografii, ognisko z kiełbaskami oraz grochówka. Podczas rywalizacji klasy będą walczyć o cenne nagrody jakimi są Vouchery na: odwołanie niezapowiedzianej kartkówki (dla całej klasy) oraz szczęśliwy numerek (dla najlepszej osoby). Powrót około godziny 13:00. Udział biorą klasy I, II oraz III. Proponowany dojazd na Barbarkę: autobus linia 31- przystanek Aleja Solidarności, godz. 8:36; rower, samochód.
  • 4.09.2019 r. zbiórka o godzinie 9:00 przed Klubem Champion Gym&Fitness&SPA w Hali Arena Toruń przy ul. Bema. Zapoznamy się z miejscem gdzie odbywać się będą zajęcia z wychowania fizycznego. Następnie przejdziemy na halę widowiskowo-sportową Arena Toruń, gdzie będziecie mieli okazję obserwować treningi i pokazy sportowe, a także wziąć udział w treningu. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia sportowego na zmianę oraz drugiego śniadania.
  • 5.09.2019 r. uczniów klas I zapraszamy o godzinie 9:00 na testy z języka angielskiego, które odbywać się będą w naszej szkole. O 9:45 zbiórka klas I i II na dziedzińcu LJ, gdyż o godzinie 10:00 rozpoczynamy grę miejską na terenie toruńskiej Starówki.  Po wykonaniu zadań w ramach gry uczniowie wracają do szkoły, gdzie będą mieli okazje do wzięcia udziału w pokazowych lekcjach języka chińskiego. III klasy mają lekcje wg. planu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy dobrej zabawy! Wykorzystajcie ten czas aby się poznać 😊