Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

100 dni do matury...

2017-01-09

100 dni do matury...

5 stycznia 2017 roku. To już ten dzień. Odliczaliśmy godziny, minuty, wszystko jest zaplanowane. Musi się udać!

Jest godzina 19:20, więc czas na ostatnie próby, ostatnie poprawki i przygotowania. Wszyscy są gotowi, czekamy już tylko na przyjazd nauczycieli i możemy zaczynać.

Godzina 20:00, Pałac w Ostromecku. Zaczynamy! Witamy wszystkich gości. Słyszymy pierwsze dźwięki poloneza, a to oznacza, początek pierwszego tańca. Przecież trenowaliśmy, damy radę. Nikt chyba nie spodziewał się, że zatańczymy to bez żadnej pomyłki. A jednak, udało się! Nadszedł więc czas na przemowę Pani Dyrektor, która z uśmiechem na twarzy otworzyła bal. Już w tym miejscu możemy stwierdzić, że część pierwsza naszej studniówki zdecydowanie należała do udanych. Nadszedł czas na poczęstunek.

Już 22:00! Czas przedstawić program artystyczny przygotowany jako podziękowanie dla naszych nauczycieli. Zaprezentowaliśmy krótko fragmenty poszczególnych lekcji. Po minach wnioskujemy, że się podobało. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak zapłakanych twarzy Grona Pedagogicznego. Spokojnie, tej nocy płakano tylko ze śmiechu.

Po programie artystycznym nadszedł już czas na tańce i zabawę. Tu serdeczne podziękowania kierujemy znów do nauczycieli, którzy, pod przewodnictwem Dyrekcji Szkoły, zagościli na parkiecie i pozostali na nim naprawdę długo.

24:00... jak to: już?! A zatem za sali pojawia się tort, który staje się pretekstem do krótkiego odpoczynku. A po nim już tylko zabawa do rana…
 
Karolina Aranin